Górnik z Zabrza ogrywa zawodników stołecznej drużyny wynikiem 1:0! Kolejny przypadek fatalnej dyspozycji warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

Górnik z Zabrza ogrywa zawodników stołecznej drużyny wynikiem 1:0! Kolejny przypadek fatalnej dyspozycji warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

W aktualnie trwających rozgrywkach PKO Ekstraklasy Legia prezentuje się kiepsko i tego się nie da ukryć. Rozsądnie pamiętać, że gracze warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie Ekstraklasy, a w tej chwili zajmują pozycję w końcówce tabeli. Starcie z Górnikiem Zabrze miało ostatecznie przerwać kiepską passę Legii Warszawa, jednakże i teraz zabrakło szczęścia do tego, żeby ugrać pełną pulę punktów. Gracze gospodarzy od początku spotkania wyglądali na fantastycznie przygotowanych i w pierwszej części drużyna gości nie umiała przeciwstawić się im. Po pierwszej połowie tego spotkania gracze z Zabrza prowadzili rezultatem 2:0 i wszystko na to wskazywało, iż to będzie siódma z rzędu przegrana Legii z Warszawy. Jednak zawodnicy Legii Warszawa w pierwszych minutach drugiej odsłony starcia wzięli się do roboty i byli w stanie doprowadzić do rezultatu remisowego. Od tej chwili futbolowi sympatycy zebrani na trybunach mogli mieć nadzieje na spore emocje pod koniec starcia.

I w rzeczy samej ostatnie minuty pojedynku były niesamowicie emocjonujące. Głównie w następstwie dyspozycji graczy Górnika Zabrze, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli ten pojedynek. W ostatniej minucie trafienie dające wygraną zdobył Kubica Krzysztof, który był w stanie wykorzystać świetne podanie w wykonaniu Janzy. Swojego premierowego gola po transferze do polskiej Ekstraklasy zdobył zdobywca pucharu świata sprzed siedmiu lat, czyli Podolski i trzeba o tym pamiętać. Na pewno był to niesamowity moment dla tego zawodnika. Z kolei Legia z Warszawy przegrała 7 mecz z rzędu i w tym momencie plasuje się na 17 miejscu w ligowej klasyfikacji. Trzeba przyznać, iż jest to bardzo kiepski sezon, jak na wciąż panującego mistrza Polski. Jeżeli zawodnicy Legii Warszawa chcieliby wciąż pozostać w Ekstraklasie to muszą powrócić do dobrej dyspozycji. Mistrz polskich rozgrywek w innym wypadku zaskakująco zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy